Ampleon B10G3438N55DZ
Amplifier, MMIC, 3.4 to 3.8 GHz, 55 W, 33.7 dB, 28 V, SOT1462-1, LDMOS
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RF MOSFET LDMOS 28V