Amphenol MS3120E16-26SW
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 26 POS Crimp ST Wall Mount 26 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet52 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol IndustrialPT02SE-16-26S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 26 POS Crimp ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 26 POS Crimp ST Wall Mount 26 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27513E16A26P
Conn Subminiature Cylindrical PIN 26 POS Crimp ST Box Mount 26 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS3470W16-26S
Conn Circular MIL-DTL-26482 RCP 26 POS 16-26 Size SKT Contact Wall Mount
ITT / CannonKPSE02E16-26SZ
描述
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 26pin Aluminum 13A , , 33.73mm*31.34mm
Ptse 26C 26#20 Skt Recp Rohs Compliant: No |Amphenol MS3120E16-26SW
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP