Amphenol MS3116E16-26P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet52 页4 年前
Datasheet80 页19 年前
Datasheet54 页9 年前
Datasheet4 页15 年前
Master Electronics
Mouser
JRH Electronics
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Amphenol IndustrialPT06A-16-26P
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06E-16-26P(SR)
Amphenol IndustrialPT05E-16-26P
Amphenol IndustrialMS3111E16-26P
Amphenol IndustrialPT06A-14-19S
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
描述
Circular Connector Plug Size 16, 26 Position, Cable; Military Specification:Mil-Dtl-26482 Series I; Circular Connector Shell Style:Straight Plug; No. Of Contacts:26Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3116E16-26P