Amphenol MS27468E21F41S
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页24 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Amphenol IndustrialPT00SE-20-41S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 41 POS Crimp ST Wall Mount 41 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS27468T21F41S
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 41 POS Crimp ST Jam Nut 41 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceMS27656T21A41PA
描述
Conn Subminiature Cylindrical SKT 41 POS Crimp ST Jam Nut 41 Terminal 1 Port
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 41pin Aluminum , 31.57mm*49.22mm
Electroless Nickel Military MIL-DTL-38999Series I LJT Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -65C~200C 7.5A 49.22mm
Recept |Amphenol Aerospace MS27468E21F41S
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP