Amphenol L77SDD50SOL2
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD, 50 Contacts, DD, Solder
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页11 年前
Farnell
Master Electronics
3 个月趋势:
-24.54%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Amphenol L77SDD50SOL2 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
D-Sub Straight Pcb/Amphenol Commercial Products |Amphenol Communications Solutions L717SDD50POL2R210
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 50 Contacts, DD, Solder
CONNECTOR, D-SUB, PLUG, 50POS, PANEL MOUNT , SOLDER
171 ROHS3Compliant 2008 GENERAL PURPOSE Plug, Male Pins Connector UL94V-0 -50C~100C 5A Flash
描述
Conn D-Subminiature SKT 50 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 50 Terminal 1 Port
Dsub, Stamped Signal 3A, Straight PCB Thru Hole, Back Insulator Plus Back Shell Height 6.0mm, 50 Socket, Flash Gold, Bright Tin Shell, 3.05mm (.120in) Clear Hole, Without Standoff&Boardlock
D Sub Conn, Rcpt, Dd, 50Pos, Th; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Receptacle; Product Range:Sd Series; No. Of Contacts:50Contacts; D Sub Shell Size:Dd; Contact Termination Type:Solder; Connector Mounting:Through Hole Mount Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions L77SDD50SOL2