Amphenol L77HDEH15SOL2RM5
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Datasheet1 页8 年前
element14 APAC
Newark
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+56.59%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2009-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
AmphenolL77HDE15SOL2
Conn High Density D-Sub F 15 POS 1.14mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
AmphenolL17HTHES4F1C
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 1.14mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
CONN D-SUB HD RCPT 15P R/A SLDR
TE Connectivity1-1734530-1
Conn High Density D-Sub SKT 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
TE Connectivity1-1734344-2
Conn D-Subminiature RCP 15 POS 2.29mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port Tray
描述
D Sub Connector, HD15, High Density, Receptacle, HD, 15 Contacts, DE, Solder
Dsub, Stamped Signal 3A, High Density, Straight PCB Thru Hole, 15 Socket, Flash Gold, 4-40 Rear Insert, 4-40 Threaded Standoff 6.0mm (0.236"), With Boardlock 4.2mm (0.165")
CONNECTOR, HD D SUB, RCPT, 15POS; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DE; Product Range: HD Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper