Amphenol L17DCFRDA37S
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 2.77mm IDT RA Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页11 年前
Datasheet4 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.16%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2010-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity1658612-1
Conn D-Subminiature SKT 37 POS 1.38mm IDT RA Cable Mount 37 Terminal 1 Port Tube
TE Connectivity3-1393486-7
2.76MM PITCH 37 WAY IDC D-SUB RIBBON CABLE CONNECTOR, SOCKET, METAL SHELL
Amphenol302A10119X
D-SUB 37-pos. Socket Insulation displacement Through hole Quality class 3
Conn D-Sub Housing Receptacle 37 POS 4 Shell Size 2.74mm Crimp ST Cable Mount
HARTING Elektronik09672374704
D Sub Connector, Tin & Dimple, DC, Receptacle, 37, Metal RoHS Compliant: Yes
AmphenolL77SDC37S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
描述
Female Sockets,Receptacle 2 37pin Nickel Plated,Steel 5A , 69.32mm*12.55mm
DSUB, STAMPED SIGNAL 3A, STRAIGHT IDC FLAT RIBBO
D-Sub Standard Density Connector, Input Output Connectors, Stamped Signal 3A, Straight IDC Flat ribbon, Front Metal Bright Tin Shell, 37 Position Receptacle, Flash Gold, 4-40 Rear Insert