Amphenol Communications Solutions HFW20R-1STAE1HLF
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDHFW20R-1STAE1HLF联系方式
>1wk
相关零件
Ffc & Fpc Connectors 14P Strt Smt Ffc/Fpc W/O Mounting Plate
HIROSE ELECTRICDF19G-20S-1F-GND(05)
Conn FPC Connector SKT 20 POS 1mm Crimp ST SMD
Amphenol Communications SolutionsSFW15R-1STAE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
Amphenol Communications SolutionsSFW14R-1STAE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 14 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
0.50mm Pitch Easy-On™ Type FFC/FPC Connector, SMT, Non ZIF, Vertical, Reverse, Gold Plating, 14 Circuits, Lead-Free
描述
HFW20R-1STAE1HLF-FFC/FPC CONN FFC / FPC SYSTEMS
CONN FPC BOTTOM 20POS 1.00MM R/A