Amphenol Communications Solutions HFW19S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, HFW Straight series, 19 Position, Top Entry Surface Mount, Non-ZIF .
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
JRH Electronics
_legacy Avnet
Mouser
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-05-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-07-15
LTD Date2019-11-01
相关零件
Amphenol Communications SolutionsHFW24S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, HFW Straight series, 24 Position, Top Entry Surface Mount, Non-ZIF .
Amphenol Communications SolutionsHFW22S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, HFW Straight series, 22 Position, Top Entry Surface Mount, Non-ZIF .
Amphenol Communications SolutionsHFW17S-2STE1LF
1.00mm Flex Connector, HFW Straight series, 17 Position, Top Entry Surface Mount, Non-ZIF .
Ffc/Fpc Connector, 14 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, 0.039 Inch Pitch, Surface Mount
Ffc/Fpc Connector, 15 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, 0.039 Inch Pitch, Surface Mount
Conn FFC Connector SKT 14 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tray
描述
Conn FFC/FPC Connector SKT 19 POS 2mm Solder ST SMD Embossed T/R
FFC/FPC Connector, 19 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, 0.039 inch Pitch, Surface Mount Terminal
Hfw19s-2Ste1lf-Hfw-S Lead Free / Reel Rohs Compliant: Yes
CONN FFC FPC VERT 19POS 1MM SMD
FFC/FPC Connectors 19P TOP ENTRY SMT NON-ZIF
1mm 19pin 5.3mm FFC,FPC 1A 4.5mm