Amphenol G17S2500110EU
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页20 年前
Farnell
Future Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AmphenolL77SDB25S
D Sub Connector, Standard, Receptacle, SD Series, 25 Contacts, DB, Solder Cup
AmphenolL77SDBH25S
Conn D-Sub F 25 POS 1.38mm SolderCup ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, Solder Terminal
AmphenolL177RRB25S
L177RR SERIES 2.77MM PITCH STRAIGHT CRIMP D-SUB CONNECTOR SOCKET 25 WAY
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
描述
G17S Series 25 Position 250 V 5 A D-Sub Receptacle Female Socket Connector
CONN D-SUB PANEL SOCKET 25-PIN G17S SERIES SOLDERPOT METAL SHELL
D Sub Connector, Standard, 25 Position, Receptacle; Rango De Producto:Serie G17S; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Metal; Conector, Tipo:D Sub |Amphenol Communications Solutions G17S2500110EU