Amphenol FCE17A15PM250
Conn Filtered D-Sub M 15 POS 1.37mm Solder Cup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页12 年前
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-86.17%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2007-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity4-1393483-8
Conn D-Sub PIN 15 POS 1.37mm SolderCup ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Tray
AmphenolL717DA15P
D Sub Connector, Standard, Plug, 17D Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
ITT / CannonDAM-15P
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Solder Cup ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
AmphenolL717SDA15P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 15 Contacts, DA, Solder Cup
HARTING Elektronik09642217800
PANEL MOUNT FILTERED SOLDER D-SUB CONNECTOR PLUG 15 WAY 250 V AC 7.5A
Conn Filtered D-Sub PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
描述
Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Pin, 1000pF