Amphenol 77315-101-14LF
Conn Unshrouded Header HDR 14 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2005-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions68015-214HLF
Conn Unshrouded Header HDR 14 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bulk
Amphenol Communications Solutions76382-314LF
Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Right Angle.
Amphenol Communications Solutions68016214
Board Connector, 14 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
KK 42377 ROHS3Compliant Gold Solder Connector Header, Breakaway 15.0muin 0.38mum
Conn Unshrouded Header HDR 14 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole KK Bag
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
描述
Breakaway,Header,Push-Pull 1 14pin Male Pin 35.56mm*9.76mm
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731510114LF
3A Tin Bend insert 14P -65閳╁剤+125閳 2.54mm Black Single Row Phosphor Bronze Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, Through Hole, Single Row, 14 Positions 2.54 mm (0.100in) Pitch, Right Angle