Amphenol 77313-801-28LF
Conn Unshrouded Header HDR 28 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions77313-101-28LF
Conn Unshrouded Header HDR 28 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik®
Amphenol Communications Solutions77313-118-28LF
Conn Unshrouded Header HDR 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
TE Connectivity102154-4
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
描述
28pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 380nm 35.56mm*4.83mm
Headers & Wire Housings 28P Str Dr Tmt Hdr .38 Au .425In Length
Board Connector, 28 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 26 Positions
CONN, HEADER, 28POS, 2ROW, 2.54MM, TH;
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731380128LF
Male Pin Rectangular Connector
CONN HEADER .100 DUAL STR 28POS
28 Positions 2.54 mm Pit Unshrouded Header
3A Tin Direct Insert 28P -65閳╁剤+130閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS