Amphenol 77313-801-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions67996-118HLF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
Amphenol Communications Solutions77313-118-18LF
Amphenol Communications Solutions77313-101-18LF
Conn Unshrouded Header HDR 18 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BERGSTIK® Bulk
描述
Board Connector, 18 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 18 Positions
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731380118LF
Male Pin Rectangular Connector
CONN HEADER .100 DUAL STR 18POS
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
Conn, Header, 18Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:18Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-801-18LF