Amphenol 77313-424-16LF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Poly Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions67996-416HLF
Amphenol Communications Solutions77313-418-16LF
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bulk
Amphenol Communications Solutions54102-T08-08
Conn Unshrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bag
2.54mm (0.1) Pitch DIL Vertical PC Tail Pin Header, 6.1mm mating pin height, tin, 8+8 contacts"
Conn Unshrouded Header M 8 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
Board Connector, 12 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal
描述
Board Connector, 16 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
Headers & Wire Housings 16P STR DR TMT HDR TIN .48IN LENGTH
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 16 Positions
16pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 2¦Ìm
BERGSTIK | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731342416LF
3A Tin Direct Insert 16P -65閳╁剤+130閳 2.54mm Double Row Black Phosphor Bronze 2.54mm Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
BERGSTIK DUBOX / PV / BERGSTIK
Conn, Header, 16Pos, 2Row, 2.54Mm, Th; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:2.54Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:16Contacts; Contact Termination Type:Through Hole Straight; Product Range:Bergstik 77313 Series Rohs Compliant: Yes |Amphenol Communications Solutions 77313-424-16LF