Amphenol 77311-418-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginFrance
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions68000-436HLF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik® Bag
Amphenol Communications Solutions93992-436HLF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik®
Harwin M20-9993646 M20 Series Connector 36 Pos Male Vertical Unshrouded
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 8.23mm
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK Bag
描述
Header,Push-Pull 1 36pin Male Pin 91.44mm
HDR STR SR.100 TP | Amphenol FCI (Amphenol CS) 7731141836LF
Headers & Wire Housings 36P Str Sr Tmt Hdr Tin .45In Length
CONN, HEADER, 36POS, 1ROW, 2.54MM, TH;
Board Connector, 36 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical Header, Through Hole, Single Row, 36 Positions, 2.54 mm Pitch.
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
Tin 3A Direct Insert Policy 2.54mm 36P 5.84mm -65閳╁剤+125閳 3.05mm 2.54mm Single Row Phosphor Bronze Black Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS