Amphenol 6E17C015PAJ121
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页20 年前
Newark
Master Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity5747841-4
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20 Series, 15 Contacts, DA, Solder
TE Connectivity5747841-6
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP, 15 Contacts, DA, Solder
HARTING Elektronik09652626812
15 WAY RIGHT ANGLE THROUGH HOLE MOUNT PCB D-SUB CONNECTOR PLUG, 2.74MM PITCH
HARTING Elektronik09652616713
Conn D-Subminiature M 15 POS 2.74mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
描述
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Male Pins,Plug 2 15pin Nickel Plated,Steel 5A 39.14mm*18.7mm
Dsub Stamped Signal 3A High Temp Right Angle
D Sub Connector, Standard, 15 Position, Plug; Rango De Producto:Serie 600000000000000000; Carcasa D Sub, Tamaño:Da; Género:Macho; Núm. De Contactos:15; Material Del Cuerpo Del Conector:Metal; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Amphenol Communications Solutions 6E17C015PAJ121