Amphenol Sine Systems SC000014
MS3476 - Connectors Plug Electric Series 2 Crimp Type Bayonet Coupling 26482 Series II
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页10 年前
Datasheet12 页15 年前
Datasheet44 页12 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.49%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
ITT / Cannon031-8717-022
Connector Accessory, 0.114in Min Cable Dia, 0.141in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy
ITT / Cannon192922-1470
CONTACT;SOCKET;22-20 AWG;T2P CONTACTS;STAMPED CRIMP; TRIDENT SER;GOLD FLASH;13 A
Connector Contact, skt, crimp Terminal Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon 192990-0110
Amphenol IndustrialPT01SE-22-55SW(SR)
Conn Miniature Cylindrical SKT 55 POS Crimp ST Cable Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceM39029/57-355
Contact Skt Crimp 24-28Awg Gold | Amphenol Aerospace M39029/57-355
描述
Copper Alloy Gold Plated 18 - 14 AWG Size 18 Crimp Socket Contact
Metric Connectors RockSolid 2.0mm Socket Contact