Amphenol Sine Systems MP16M23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 16 AWG, 18 AWG
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Upverter
Electro Sonic
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-52.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
EatonRC24M9K
Connector Accessory, 0.063in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy