Amphenol Sine Systems ATM06-12SC
Combination Line Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Plug
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页12 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.75%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2014-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Board Connector, 12 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity1-794954-2
Board Connector, 12 Contact(s), 2 Row(s), Female, Crimp Terminal, Natural Insulator, Receptacle
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Male, Wire Terminal, Plug
TE Connectivity1-1318118-6
Rectangular Connector Housings; 1-1318118-6; TE CONNECTIVITY; 2; 12; 12; Yes
Rectangular Power Connector, 12 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
描述
12-Way Plug, Female Connector, C Position Key
Conn Housing PL 12 POS Crimp ST Cable Mount Green Automotive
Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
Amphenol Industrial ATM06-12SC 自動車用コネクタ
Latch Lock,Plug 2 12pin Female Socket
AUTOMOTIVE HOUSING, PLUG, 12P, IP67/7.5A;
Female Cable Connector 12pol C-Key