Amphenol LTW RCM-5SPFFP-SCU7B15
RJ, 1.5A, Cat 5e, Circular, Screw Thread, PCB Board to Plug, L. 150mm, IP67 Unmated
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页3 年前
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.09%
描述
Black Jack with PCB to Plug Round Cable Cat5e Industrial Environments - IP67 Modular Cable 0.49' 150.0mm