Amphenol LTW DIS-23AMMM-SL7A05
Cable Assembly UL 20276 5m DVI-D PL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Electro Sonic
Amar Radio Corporation
Component Distributors Inc.
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CONNECTOR, DVIDVICABLE SCREW 23 M CONN M PIN
DVI-I Single, Metal, 1.5A, 23 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 5000mm, PVC, 28 AWG, IP67 Mated
DVI-I SINGLE METAL 1.5A 23 OVERMOLDED