Amphenol LTW DIS-23AMMM-SL7A04
Connector, Dvi, Dvi-i SINGLE(18+5), 23P Cable L-4M
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Electro Sonic
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Cable Assembly UL 20276 4m DVI-D PL
DVI-I Single, Metal, 1.5A, 23 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 4000mm, PVC, 28 AWG, IP67 Mated
DVI-I SINGLE METAL 1.5A 23 OVERMOLDED