Amphenol LTW DID-29AMMM-SL7A02
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页13 年前
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2012-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
CONNECTOR, DVIDVICABLE SCREW 29 M CONN M PIN
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, PVC, 28 AWG, IP67 Mated
DVI-I DUAL METAL 1.5A 29 PI OVERMOLDED