Amphenol LTW CD-10BMMA-LL7001
Circular Connector, Middle (C) Series, Cable Mount Plug, 10 Contacts, Solder Pin, Bayonet
Production
数据表和文档
Component Distributors Inc.
Datasheet1 页13 年前
TME
JRH Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Ceres Circular Connector, Middle Size, Plastic, 5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, 2 Points Lock, Solder, Field Installable, Φ4.0-Φ9.6mm, IP67 Mated
Circular Connector, Field installable, Middle (C), 10 pins, IP67 - Mated, Straight, Male Connector, Male pin, 2 point lock bayonet, Without strain relief, 5A, Solder Type
Circular Connector, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Middle (C) Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Amphenol Ltw CD-10BMMA-LL7001