Amphenol Communications Solutions BTFW30P-3SBTADE4LF
30P Plug SMT W Post, AU-BTFW30P-3SBTADE4LF | Amphenol Fci (amphenol Cs) BTFW30P3SBTADE4LF
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页0 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.10%
相关零件
Amphenol Communications Solutions57202-G52-15LF
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2mm Solder ST Top Entry SMD Minitek® Bulk
Amphenol Communications Solutions57202-G51-15ALF
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2mm Solder ST SMD T/R
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 30 POS 2mm Solder ST Top Entry SMD Milli-Grid Tube
Conn Unshrouded Header HDR 30 POS 2mm Solder ST SMD Milli-Grid™ Tube
Amphenol Communications Solutions98424-G52-30ALF
CONN HEADER SMD 30POS 2MM / Connector Header Surface Mount 30 position 0.079" (2.00mm)
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 30 Contacts, Surface Mount, TMM Series
描述
1mm 2 30P Standing paste SMD,P=1mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Btfw30p-3Sbtade4lf-Btfw30p-3Sbtade4lf / Tap/Rl Rohs Compliant: Yes
Conn Board to Board PL 30 POS 1mm Solder ST SMD T/R
BTFW30P-3SBTADE4LF-BTFW30P-3SB BTFN / BTFW / BTEM
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
OEM ITEM BTFW30P-3SBTADE4LF-30P PLUG SM
CONN PLUG 30POS 1.0MM VERT SMD