Amphenol Communications Solutions 65846-010ELF
Conn Housing PL 10 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页12 年前
_legacy Avnet
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.13%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2012-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions65043-032ELF
PV® Wire-to-Board Connector System, 2.54mm (0.1inch) Centerline Crimp-to-Wire PV Receptacle Housing, Double Row.
Amphenol Communications Solutions65043-031ELF
Conn Housing RCP 8 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
2.00mm Pitch, iGrid Receptacle Crimp Housing, Dual Row, Positive Lock, 10 Circuits, Natural
HIROSE ELECTRICA3B-10D-2C
Conn Housing RCP 10 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag Automotive
Conn IDC Connector SKT 10 POS 2.54mm IDT ST Cable Mount Bulk
描述
AMPHENOL ICC 65846-010ELF Connector shell Mini-Latch 2x5p
Board Connector, 10 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Crimp Terminal, Latch, Black Insulator
CONNECTOR HOUSING, RCPT, 10POS, 2.54MM;
Receptacle 2 10pin Female Socket , 12.7mm