Amphenol Communications Solutions 65801-024LF
Ffc/Fpc Connector, 24 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, Idc Terminal, Receptacle
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页14 年前
Newark
Electro Sonic
Factory Futures
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.43%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol Communications Solutions65801-020LF
Ffc/Fpc Connector, 20 Contact(S), 1 Row(S), Female, Straight, Idc Terminal, Receptacle
Amphenol Communications Solutions65801-017LF
Drawer Type -65閳╁剤+105閳 17P 2.54mm P=2.54mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS
CLINCHER RECEPTACLE ASS'-65801-018LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 65801018LF
描述
Conn FFC/FPCConnector RCP 24 POS 2.54mm IDT STCable MountClincher™ Tray
Clincher™ Flex Connectors, Receptacle Assembly, Single Row, 24 Positions, 2.54mm (.100in) Pitch.
CLINCHER RECEP ASSY-65801-024LF | Amphenol FCI (Amphenol CS) 65801024LF
CONNECTOR, FFC/FPC, 24POS, 1ROW, 2.54MM
FFC&FPC Connectors CLINCHER RECEPTACLE 24 POS.
65801-024LF-CLINCHER RECEP ASSY ROHS COMPLIANT: YES
CONN FFC FPC RCPT 24POS 2.54MM