Amphenol Anytek YK6130833000G
Barrier Strip Terminal Block, 25A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet264 页8 年前
TME
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
25A -40閳╁剤+115閳 300V Black 8 1 12.7mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.394"