Amphenol Anytek YK4452003000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet264 页8 年前
TME
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 20 1 9.53mm Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.374"