Amphenol Anytek YK4451103000G
Barrier Strip Terminal Block, 30A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet264 页8 年前
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
-40閳╁剤+115閳 30A 300V Black 11 1 Barrier Terminal Blocks ROHS
CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374"