Amphenol Aerospace MS3450W16-9P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 4 POS Crimp ST Wall Mount 4 Terminal 1 Port , WITH contacts
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+250%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Amphenol AerospaceMS3450W18-10S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 4 POS Crimp ST Wall Mount 4 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452W16-9P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 4 POS Crimp ST Box Mount 4 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3452L16-9P
Amphenol AerospaceMS3452L16-10S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 3 POS Crimp ST Box Mount 3 Terminal 1 Port , WITH contacts
Amphenol AerospaceMS3452L18-11P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 5 POS Crimp ST Box Mount 5 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3452W16-10P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 3 POS Crimp ST Box Mount 3 Terminal 1 Port , WITH contacts
描述
MIL Series Connector, 4 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
5015 Rr 2#12 2#16 Pin Recp Rohs Compliant: No |Amphenol Aerospace MS3450W16-9P
2+2 pins AWG16+12, less cont., wall receptacle, key N, Al/Ni-Cd olive drab
CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP