Amphenol Advanced Sensors SC50F103WN
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0.050" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC50F103WN
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk