Amphenol Advanced Sensors SC30F103WN
0.032" OD cap, insulated leads, 10K 0.2 C from 0 C-70 C, RoHs Compliant
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页8 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.06%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Sensor, 0.032 | Amphenol Advanced Sensors SC30F103WN
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
10k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10K¦¸ 0.4mW 3969K 38mm*810¦Ìm*7mm
THERMISTOR, NTC, 10K, WIRE LEADED; Zero Power Resistance at 25°C:10kohm; Product Range:SC30 Series; Thermistor Mounting:-; Beta Value (K):-; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Wire Leaded; Operating Temperature Min:0°C
THERMISTOR, NTC, 10K, WIRE LEADED; Thermistor Type:Bead; Resistance (25°C):10kohm; Product Range:SC30 Series; B-Constant:-; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:-; Lead Length:31mm; Operating Temperature Min:0°C; Qualification:- RoHS Compliant: Yes