Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR1C
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Insulated Chip & Leads, 10K 1% @ 25 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors NKA103C4AR1C
Thermistor NTC 10KOhm 1%2-Pin Radial Loose
THERMISTOR NTC 10KOHM 3435K BEAD
Harsh Enviroment 10000 ohm NTC thermister
10k鎯 鍗1% 鍗1% NTC Thermistors ROHS