Amphenol Advanced Sensors NKA103C1R10C
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Insulated Chip & Leads, 10K 10% @ 25 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors NKA103C1R10C
Thermistor NTC 10000Ohm 10% 2-Pin Radial Loose
THERMISTOR NTC 10KOHM 3977K BEAD
Harsh Enviroment 10000 ohm NTC thermister