AMD XC3S400A-4FT256C
FPGA Spartan-3A Family 400K Gates 8064 Cells 667MHz 90nm Technology 1.2V 256-Pin FTBGA
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet132 页7 年前
Augswan
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
FPGA Spartan-3AN 400K Gates 8064 Cells 667MHz 90nm Technology 1.2V 256-Pin FCBGA
FPGA Spartan-3AN 400K Gates 8064 Cells 770MHz 90nm Technology 1.2V 256-Pin FCBGA
FPGA XA Spartan-3A Family 400K Gates 8064 Cells 667MHz 90nm Technology 1.2V 256-Pin FTBGA
Lattice SemiconductorLFXP6C-5FN256C
FPGA LatticeXP Family 6000 Cells 400MHz 130nm Technology 1.8V/2.5V/3.3V 256-Pin FBGA Tray
Lattice SemiconductorLFEC6E-3F256C
FPGA LatticeEC Family 6100 Cells 340MHz 130nm Technology 1.2V 256-Pin FBGA
Lattice SemiconductorLFEC6E-5F256C
FPGA LatticeEC Family 6100 Cells 420MHz 130nm Technology 1.2V 256-Pin FBGA
描述