Altech RM87N-2011-35-5110
Power Relay, Miniature, SPDT, 440V AC, 12A, IP67, 110V AC Coil, RM87 Series
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Altech RM87N-2011-35-5110 miniature relay, SPDT 110VAC coil, 12A, 250VAC/24VDC
440V@AC 110V 12A One Conversion: 1C (SPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS