Altech RM84-2022-25-5230
Altech RM84-2022-25-5230 Miniature relay, DPST(2NO) 230VAC coil, 8A, 250VAC/24VDC
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
440V@AC 230V 8A Two groups normally open: 2A (double pole single throw - normally open) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 230V