Altech RM84-2012-35-1110
Altech RM84-2012-35-1110 Miniature relay, DPDT 110VDC coil, 8A, 250VAC/24VDC
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
440V@AC 110V 8A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 110V