Altech RM84-2012-25-5120
Altech RM84-2012-25-5120 Miniature Relay, DPDT, 120VAC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, RM84 Series
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页12 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.53%
描述
440V@AC 120V 8A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) Plugin Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 120V