Altech R15-2012-23-1220-WTL
Altech R15-2012-23-1220-WTL Industrial Relay, DPDT, 220VDC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页6 年前
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V