Altech PIR6WB-1PS-24VDC-R01
Altech PIR6WB-1PS-24VDC-R01 Interface Relay, SPDT, 24VDC Input, 0.05A, 30VAC/36VDC, PIR6WB Series
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RELAY; ELECTROMAG; GOLD-PLATED CONTACTS; 1NO; VOLTAGE 24VDC; 0.3W
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 24V