Altech PIR6W-1PS-24VDC-R01
Altech PIR6W-1PS-24VDC-R01 Interface Relay, SPDT, 24VDC Input, 0.05A, 30VAC/36VDC, PIR6W Series
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RELAY; ELECTROMAG; GOLD-PLATED CONTACTS; SPDT; VOLTAGE 24VDC
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 24V