Altech PIR4-024DC-00LD
Industrial Relay, Relay Socket Combo; R4 24VDC Coil, 6A, 250VAC/24VDC
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.08%
描述
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V