Altech PIR2-120AC-00LV
Industrial Relay, Relay Socket Combo; R2 120VAC Coil, 12A, 250VAC/24VDC
数据表
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Altech PIR2-120AC-00LV Relay Socket Combo, R2 - GZM2, 120V AC Coil, 12A, 250VAC/24VDC, M93G Module
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 120V