Altech PI85-230AC-M93G
Altech PI85-230AC-M93G Relay socket combo; RM85 230VAC coil, 16A, 250VAC/24VDC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V