Altech PI85-110DC-00LV
Altech PI85-110DC-00LV Relay socket combo; RM85 110VDC coil, 16A, 250VAC/24VDC
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 110V