Altech PI6-1P-24VDC
Altech PI6-1P-24VDC Miniature relay, SPDT 24VDC coil, 6A, 250VAC/24VDC
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.35%
描述
Miniature relay, SPDT
Electromechanical Relay 24VDC