Altech 56.OW69.1200S
Altech 56.OW69.1200S Safety Relay, 2 Output Contacts, 9.6- 19.2V, TUV/ UL/ cUL
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页12 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SAFETY RELAY, OW5669, 12V, 2CO, AGNI10+5UMAU, IP67
Switches - Accessories SAFETY RELAY 2 POLE
Ow5669,12V, 2Co |Altech 56.OW69.1200S
Altech Safety Relay OA/OW 5669 with Output Contacts 2 and Rated Voltage of 12V. Voltage Range 9.6- 19.2V and Protection Rating of OA Version: IP 40, flow solder proof OW Version: IP 67, washable. Coil Resistance (10%)-> 210Ω